Eskapada do Bajkolandii

Po intensywnych pracach twórczych związanych z tematyką świąt przyszedł czas na chwilę aktywnego relaksu.

Ogromne bałwany i wypasione Mikołaje przywitały nas podczas kolejnej wizyty w Bajkolandii. Weterani placu zabaw zajęli z góry upatrzone pozycje i tyle było ich widać.

Chłopcy wykorzystali wszystkie możliwości pojazdów wszelkiego typu. Niektóre dziewczęta opanowały zamek z klocków, zapraszając w jego progi odważnych rycerzy.

Zjeżdżalnie cieszyły się umiarkowanym powodzeniem, ale labirynty do nich wiodące, zajęli amatorzy konspiracji. Bieganie i skakanie w dość wysokiej temperaturze zarumieniło policzki uczestników zabawy. Także czupryny zaczęły lśnić w blaskach neonówek. Kąpieli można było zażyć w basenach kolorowych piłeczek, a przy okazji zbombardować nimi przebiegających rówieśników i szybko się ukryć.

Pan Piotr próbował kamerą uchwycić efektowne wyczyny dzieci. Nie było to łatwe. W przerwie między zabawami Pani Marzena wydała pokrzepiający prowiant.

Ostatni kwadrans pobytu podkręcił tempo zabawy. Największą popularnością cieszyła się trampolina. Wolontariuszki dozorowały obiekt dbając o bezpieczeństwo miłośników fikołków, a kiedy ich nie było rozpoczynały balet powietrznych lotów.

Pożegnalnym pamiątkowym zdjęciem uwieczniliśmy uczestników bajkowej zabawy.

Dziekujemy właścicielom Sali Zabaw Bajkolandia za zaproszenie 🙂

Relacja i zdjęcia Zbigniew Babiak

Dodaj komentarz