Ognisko na zakończenie warsztatów

W dniu dzisiejszym, tj. 22 czerwca 2016 roku, odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie. Z tej okazji członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa przygotowali dla dzieci i młodzieży ognisko.

To było bardzo wesoło spędzony czas. Po za pieczeniem kiełbasek, czekały na naszych milusińskich inne smakołyki. Graliśmy również w piłkę i w babingtona. Zostały również ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt.: Sowa jako symbol Gór Sowich”. Pierwsze miejsce zajęła Kamila Koćmirska, drugie – Wiktoria Kozioł, a trzecie Alicja Oleksy i Szymon Majkrzak. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem 🙂

Wszystkim dzieciaczkom oraz kochanej młodzieży życzymy, aby wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany i rozwijajcie swoje zainteresowania. Życzymy wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi.

Wróćcie we wrześniu na kolejny cykl warsztatów radośni, z zapasem sił do zdobywania nowej wiedzy, gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań i zadań.

Do zobaczenia.

Dodaj komentarz