Remonty, remonty, remonty….

W miesiącu maju br. członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa odświeżyli największą salę w siedzibie, w której odbywają się miedzy innymi warsztaty dla dzieci i młodzieży. Ściany zostały pomalowane, a na wysokość lamperii zostały położone panele ścienne.

W sali przechodniej również zostały pomalowane ściany oraz lamperia. Dodatkowo na lamperii zostały namalowane kolorowe kwiaty, aby rozweselić pomieszczenie.

   

Najwięcej pracy czekało na nas w pomieszczeniu, które przeznaczyliśmy na kuchnię. Pomieszczenie to było kiedyś zalane, część sufitu spadła. Nie wyglądało to ciekawie. Dzięki uprzejmości Pani Adrianny Mierzejewskiej – Wójt Gminy Nowa Ruda, otrzymaliśmy niezbędne materiały na wyremontowanie „kuchni”.

 

Ponad to w sierpniu, za zlecenie Gminy Nowa Ruda, zostały wymienione przez firmę OKNOSTART ze Stronia Śląskiego okna na całym piętrze, na którym poza Stowarzyszeniem swoje siedziby mają jeszcze Klub Seniora”Wrzos”, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza oraz Sołtys.

W tym miejscu pragnę podziękować za dobre serce i wsparcie finansowe Pani Wójt Adriannie Mierzejewskiej oraz pani Inspektor ds. Ewidencji Działalności Gospodarczej Gminy Nowa Ruda – Danucie Radzik-Dyl.

Pięknie dziękujemy za wsparcie finansowe Panu Gabrielowi Grobelnemu – Nadleśniczemu Nadleśnictwa Wałbrzych. Za otrzymane pieniążki zakupiliśmy zmywarkę z funkcją wyparzacza, nową wykładzinę do kuchni, oraz pozostałe materiały, które pozwoliły zakończyć remont kuchni.

Jest też kilka osób, które wsparły nas rzeczowo. Dzięki temu nasza kuchnia nie stoi pusta. Otrzymaliśmy: lodówkę od Pani Grażyny Jurowicz, kuchenkę gazową od Państwa Weroniki i Ryszarda Kurasz, butlę gazowa od Pana Grzegorza Matulewicza, meble kuchenne od Państwa Danuty i Zygmunta Wszędybył, podgrzewacz do wody od Pana Sebastiana Peszek oraz zlewozmywak od Pani Moniki Żak. Bardzo serdecznie Wam dziękuję w imieniu wszystkich członków Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa.

Największe podziękowania kieruję do wszystkich, którzy poświecili swój czas na pomoc w remoncie kuchni oraz w pracach związanych z odnowieniem dwóch pozostałych pomieszczeń. Bardzo, bardzo dziękuję: Żanecie Karasińskiej, Bogdanowi Sieńkowskiemu, Sebastianowi Peszek, Kamilowi Świchura, Monice Żak, Ani Majkrzak, Marcie Świchura, Grzegorzowi Matulewicz, Patrykowi i Krzyśkowi Oleksy, Adamowi Dec, Ani Mnisz, Kasi Kozaczka, Weronice Kurasz, oraz Kamili Śliżewskiej. Jesteście wielcy 🙂 Współpraca z takimi wspaniałymi ludźmi to czysta przyjemność 🙂

Dziękuję, że zawsze mogę na Was liczyć 🙂

 

 

Dodaj komentarz