Ulotka Stowarzyszenia

Witamy wszystkich. Po akceptacji Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa podjęliśmy działania w celu produkcji ulotki reklamującej nasze Stowarzyszenie.

Poniżej projekt – autorstwa pana Krzysztofa Adamczyka www.ifaktoria.eu.
Pan Krzysztof udzielił nam 50% rabatu na swoje usługi. Dziękujemy.

Strona ostatnia (po lewej) i pierwsza (po prawej):

Strony środkowe/wewnętrzne ulotki:

Cała koncepcja nawiązuje do rollupa, którego używamy (projekt również pana Krzysztofa).

Przewidywany nakład ulotki to 5000 sztuk – papier A4 złożony na pół (czyli 4 stronki A5), kolor, grubość 170 g.

Jak widać chcemy krótko podsumować działalność Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa, zachęcić do współpracy i wsparcia.

Do ulotki będzie dołączona wkładka A5 (2 strony czarny druk na białym papierze). Będzie to deklaracja do wypełnienia jakby ktoś chciał dołączyć do Stowarzyszenia oraz podstawowe zasady działania. Nakład również 5000 sztuk.
 

Zarówno ulotkę jak i wkładkę wyprodukuje drukarnia FRESH z Nowej Rudy, która również dała nam ok 20% upustu, za co dziękujemy. www.e-fresh.pl

Jesteśmy przekonani, że rozdając taką ulotkę przy różnych okazjach, rozwożąc ją do niejednej instytucji i firm rozsławimy samo Stowarzyszenie i podejmowane działania jak i przyczynimy się do wzrostu wpływu darowizn, które pomogą nam realizować postawione cele jak i zaprzyjaźnimy się z kolejnymi wspaniałymi osobami, podobnymi do Was, które będą chciały się włączyć w działania. Profesjonalna ulotka ma ogromny wpływ na wizerunek Stowarzyszenia. Pokazuje, że działamy i że przy odrobinie pomocy MOŻEMY WIĘCEJ! RAZEM!!! 

Koszty produkcji (przy wspomnianym nakładzie oraz papierze) to ok. 1050 zł brutto czyli jedna ulotka to koszt 21 groszy. W tej cenie jest opłata za projekt ulotki (50 zł) oraz 1000 zł brutto to koszt ponoszony w drukarni (ulotka 5000 sztuk + wkładka 5000 sztuk).

POMYSŁ NA SFINANSOWANIE ULOTKI:
Zapraszamy serdecznie 6 firm, których reklamę umieścimy na ostatniej stronie ulotki w Strefie SPONSORA nad Patronem Medialnym.

Patrona Medialnego wraz z poniżej zareklamowanymi Przyjaciółmi, którzy nas niejednokrotnie wspierają reklamujemy ZA DARMO.

Koszt dla takiej firmy/SPONSORA to jedynie 175 zł brutto, przy czym każda firma dostanie bezpośrednio od drukarni fakturę (będzie mogła wliczyć ten wydatek w swoje koszty). Czyli dla takiej firmy koszt jednej ulotki mieści się w granicach 0,035 zł. Dosłownie grosze.

Firma SPONSOR zostanie również zareklamowana na naszej stronie internetowej www.przyjacielejugowa.pl oraz na naszym fan page na Facebooku:  facebook.com/przyjacielejugowa/(stała reklama).

Przy każdej okazji z dumą będziemy reklamować SPONSORÓW nie tylko poprzez dystrybucję ulotek ale nadto poprzez dobre słowo zachęty do skorzystania z Państwa usług/produktów. Całość działań ukoronuje wdzięczność dzieci i wszystkich członków Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa. Z góry serdecznie dziękujemy.
Pytania i zgłoszenia pod numerem telefonu 668 531 244.

One thought on “Ulotka Stowarzyszenia

Dodaj komentarz