Warsztaty bożonarodzeniowe – malowanie bombek

W środę, 2. grudnia 2015 r. odbyły się pierwsze warsztaty bożonarodzeniowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Jugowa.
Malowanie bombek” – taki był temat warsztatów, w których uczestniczyło 40 dzieci w różnym wieku. Warsztaty poprowadziła pani Ania Wiśniewska, która wcześniej przygotowała bombki i przywiozła ze sobą wszystkie potrzebne materiały. Oprócz malowanych bombek dzieci przyozdabiały bombki i gwiazdy styropianowe kolorowymi cekinami. Na koniec każdy uczestnik warsztatów mógł zabrać do domu własnoręcznie wykonaną bombkę.

Kolejne warsztaty już w poniedziałek, 7. grudnia 2015 r. o godz. 15.00 (w siedzibie Stowarzyszenia w Jugowie przy ul. Głównej 83), których tematem przewodnim będą kartki świąteczne.

Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom, szczególnie członkom naszego Stowarzyszenia, za ofiarowane zabawki, materiały na warsztaty, czajnik bezprzewodowy oraz szklanki, talerzyki i sztućce a także firanki, obrusy, ręczniki.

Dziękujemy ponadto dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Jugowie, pani Bożenie Sołek – Muzyka za użyczenie stolików i krzeseł oraz tablicy i biurka dla dzieci uczestniczących w warsztatach.

Dziękujemy również pani z pasmanterii w Nowej Rudzie (ul. A. Fredry) za ofiarowanie na warsztaty różnego rodzaju wstążeczek oraz panu z kwiaciarni w Nowej Rudzie (również z ul. A. Fredry) za ofiarowane wstążeczki i pomoc w załatwieniu materiałów potrzebnych na kolejne warsztaty.

                 

One thought on “Warsztaty bożonarodzeniowe – malowanie bombek

Dodaj komentarz