Warsztaty plastyczne

Dzisiaj, tj. 24 listopada 2016 roku, w siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa odbyły się warsztaty plastyczne, które poprowadziła Pani Jolanta Blacha.

Były to dla nas szczególnie ważne warsztaty, ponieważ odwiedziła nas
Wójt Gminy Nowa Ruda – Pani Adrianna Mierzejewska. 

Pani Wójt przywiozła dla naszych warsztatowych dzieciaczków prezent w postaci materiałów, które na pewno przydadzą się na zajęciach.

Przy okazji mogliśmy pokazać, jak udało nam się wyremontować kuchnię oraz odświeżyć pomieszczenia, w których odbywają się warsztaty. Mieliśmy też okazję porozmawiać o naszej działalności, oraz o planach na kolejny rok. W ramach podziękowania dzieci w imieniu swoim oraz członków stowarzyszenia wręczyli Pani Wójt oficjalne podziękowania oraz choinkę wykonaną w widelców.

Serdecznie dziękujemy Pani Wójt, że znalazła dla nas czas, za uśmiech, życzliwość i dobre serce, za to, że zawsze służy nam dobrą radą i pomocą.

Na zajęciach dzieciaczki najpierw przygotowywały na kartkach „akwarium”, a następnie
z zastosowaniem płyt CD powstawały rybki, kraby, żółwie i inne morskie stworzonka 😉

W przerwie, po poczęstunku w formie kanapek i jabłuszek, była  zabawa ruchowa przygotowana i poprowadzona przez Panią Jolę. Podczas warsztatów dzieciaczki mogły liczyć na pomoc: Sandry Herc, Krzysztofa Pewniaka i Daniela Olszewskiego
z Klubu Wolontariuszy „Uśmiech serca”.

Pani Joli oraz wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie 🙂

Dodaj komentarz