Ferie Zimowe 2016 – wycieczka na lodowisko w Świdnicy

W piątek, 12. lutego 2016 r. grupa 22 osób (dzieci i młodzież) z Jugowa udała się na wycieczkę na lodowisko w Świdnicy. Wycieczkę zorganizowało Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda z Ludwikowic Kł. Przewoźnikiem był jak zawsze niezawodny TIGER-BUS z Jugowa. Z grupą udały się trzy panie opiekunki Anna Majkrzak, Marta Świchura oraz Marzena Oleksy – Sarysz.

W imieniu dzieci, młodzieży, rodziców i Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa dziękujemy Centrum Kultury za tę wycieczkę oraz za organizację innych ciekawych spotkań, warsztatów i wycieczek podczas tegorocznych ferii zimowych. Dziękujemy również dzieciom i młodzieży za uczestnictwo w warsztatach, wycieczkach, zabawach i spotkaniach podczas ferii zimowych. Rodzicom dziękujemy za zaufanie oraz pomoc. Dziękujemy sponsorom oraz wolontariuszom – członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa.

Już w najbliższy poniedziałek, 15. lutego 2016 r., wracamy do stałych spotkań w siedzibie Stowarzyszenia w każdy poniedziałek i środę od godz. 15.00. O kolejnych planowanych akcjach i przedsięwzięciach będziemy informować na bieżąco >tutaj<.

Dodaj komentarz