Zabawa Karnawałowa

30. stycznia 2016 r. w Sali Wiejskiej „Jugowianka” odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Jugowa.

W zabawie uczestniczyły 43 osoby. Zabawę moderował DJ Johnson Przemysław Burnos www.djjohnson.pl, któremu serdecznie dziękujemy za muzykę, zabawy i karaoke. W doskonałej atmosferze bawiliśmy się do 4.30 rano.

Dziękujemy najgoręcej członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa bez których ta zabawa nie byłaby tak udana. Szczególnie dziękuję: Oldze Dragun, Monice Żak, Annie Majkrzak, Marcie i Kamilowi Świchura. Dziękuję również Agnieszce i Przemkowi Burnos oraz Cecylii Komasińskiej za pomoc przy sprzątaniu po imprezie.

Dziękujemy pani Alinie Keplinger za wsparcie zabawy kwotą 40 zł i panu Bartkowi Nowakowi z Centrum Sportu i Rozryki NOWAR www.nowar.net.pl za dodatkowe 200 zł. Obie osoby niestety nie mogły być na naszej zabawie ale bardzo chętnie nas wsparły.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za szampańską atmosferę i wspaniałą zabawę. Dziękujemy za wsparcie Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa i warsztatów dla dziec i młodzieży. Całkowity przychód wyniósł 1591,25 zł. Wydatki zamknęły się w kwocie 1006,95. Łatwo policzyć, że na warsztaty dla dzieci i młodzieży pozyskaliśmy w ten sposób 584,30 zł.

Pozostałe z imprezy napoje bezalkoholowe i drobne przekąski zostały przekazane na najbliższą Zabawę Karnawałową dla dzieci i młodzieży, która odbędzie się już w najbliższą środę, 3. lutego, w siedzibie Stowarzyszenia.

Dziękujemy również pani wójt Adriannie Mierzejewskiej za zgodę na darmowe użyczenie sali.

Zapraszamy na kolejne imprezy i przedsięwzięcia oraz do współpracy z naszym Stowarzyszeniem Przyjaciół Jugowa.

   

Dodaj komentarz